Διήμερο Φορολογικό Σεμινάριο από τον Λ.Σ.Α.

Ο Λογιστικός Σύλλογος Αθηνών διοργανώνει επίκαιρο διήμερο Φορολογικό Σεμινάριο στις 2 και 3 Νοεμβρίου 2006.

ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Ο Λογιστικός Σύλλογος Αθηνών διοργανώνει επίκαιρο διήμερο

Φορολογικό Σεμινάριο :

1.Tην Πέμπτη 2 Νοεμβρίου 2006 και ώρες 17:00-22:00στο ξενοδοχείο “ATHENSIMPERIAL Αχιλλέως & Μ. Αλεξάνδρου, Πλ. Καραϊσκάκη  Αθήνα, με θέμα Φ.Π.Α. ΣΤΑ ΑΚΙΝΗΤΑ και άλλες αλλαγές στο Φ.Π.Α. και εισηγητές τους κ.κ. Γκλεζάκο Δημήτριο Τμηματάρχη 14ης Δ/νσης Φ.Π.Α. Υ.Ο.Ο. και Μπούρα Γεωργία Στέλεχος Δ/νσης Φ.Π.Α. Υ.Ο.Ο. .

2.Την Παρασκευή 3 Νοεμβρίου 2006 και ώρες 17:00-22:00,στο ξενοδοχείο “ATHENSIMPERIAL Αχιλλέως & Μ. Αλεξάνδρου ,Πλ. Καραϊσκάκη Αθήνα, με θέμα Φορολογία και Έλεγχος Τεχνικών Εταιρειών και εισηγητή τον κ. Κορομηλά Γεώργιο Οικονομολόγο-Συγγραφέα φορολογικών βιβλίων.

Το συνολικό κόστος Συμμετοχής ανέρχεται στα 100,00 ευρώ

(περιλαμβάνονται και τα δύο σεμινάρια)

ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

2 & 3 Νοεμβρίου 2006

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ:.................................................................................................………..

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ:...........................................ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ:...........................................……….

ΑΦΜ:..........................................................ΔΟΥ:..........................................................……….

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:.............................................ΦΑΞ:..........................................................………..

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

Συμπληρώνετε τα στοιχεία σας και αποστέλλετε τη δήλωση συμμετοχής στο φαξ 210 51.38.289 ή στο E-MAIL : lsa@otenet.gr .Το κόστος της συμμετοχής ,το οποίο ανέρχεται στα 100,00 ευρώ θα τακτοποιείται κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας με τον αρμόδιο υπάλληλο στο τηλ. 210.51.57.310.