Παραπλάνηση των μελών του ΛΣΑ σχετικά με το ασφαλιστήριο συμβόλαιο

Επαγγελματικής Αστικής Ευθύνης Λογιστών-Φοροτεχνικών

Συνάδελφοι,

ΕΦΙΣΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ σχετικά με τις παραπλανητικές πληροφορίες διάφορων ασφαλιστικών πρακτόρων
που επικοινωνούν ασφαλιστήρια προγράμματα επικαλούμενοι τον Λογιστικό Σύλλογο Αθηνών.

Ο Λογιστικός Σύλλογος Αθηνών για την προστασία των μελών του

και για τη διασφάλιση των Υπηρεσιών των Λογιστικών τους Γραφείων

έχει εξασφαλίσει υπηρεσίες ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ μέσω της ZATSE Insurance.

Η ZATSE Insurance είναι πλήρως καταρτισμένη στα θέματα και ζητήματα του επαγγέλματός μας και παρέχει εξειδικευμένες και ολοκληρωμένες υπηρεσίες με σκοπό την πληρέστερη δυνατή προστασία των Λογιστών-Φοροτεχνικών. Η επικοινωνία της κας Ζάτσε Μαρίας με τους συναδέλφους Λογιστές - Φοροτεχνικούς γίνεται κατόπιν επικοινωνίας τους με τον Λογιστικό Σύλλογο Αθηνών.

Ο ΛΣΑ δεν έχει συνάψει καμία άλλη συνεργασία με άλλον ασφαλιστικό πράκτορα και ουδεμία ευθύνη φέρει για τυχόν μη ολοκληρωμένη υπηρεσία, μη ορθή ή/και ψευδή πληροφόρηση άλλων ασφαλιστικών πρακτόρων που επικαλούνται τον Σύλλογο.

Μπορείτε να ενημερωθείτε από τις επίσημες δημοσιεύσεις στην ιστοσελίδα του ΛΣΑ:

ZATSE Insurance
Αποκλειστική συνεργάτης του Λ.Σ.Α.

Μαρία Ζάτσε